logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Pakalpojumi

Ko mēs darām

 

EuroScreen specializējas sarežģītu, apjomīgu un organizācijas ikdienai kritisku informācijas sistēmu izveidē, ieviešanā, uzturēšanā, attīstīšanā un konsultēšanā. Mēs nodrošinām arī pilna cikla pakalpojumu sniegšanu mūsu klientiem.

 

Papildus mūsu paveikto var apskatīt:
www.medus.pro – dokumentu vadības un intraneta risinājumi uz atvērtā koda bāzes.
www.opengis.lv – ģeogrāfisko informācijas sistēmu izveide uz atvērtās platformas OPEN ĢIS bāzes.

Izstrāde

Euroscreen nodrošina profesionālu informācijas sistēmu izstrādi piemērojot mūsdienīgas metodes un rūpējoties par lietojamību, kvalitāti un biznesa efektivitāti.

Ieviešana

iteratīva projektu metodoloģija, ļauj veiksmīgi realizēt projektus arī ar komplicētām prasībām, kā rezultātā sistēmas realizācijas termiņi būtiski samazinās.

Uzturēšana

Sniedzam IT sistēmu uzturēšanas pakalpojumus, kas ietver tehniskā un programmatūras uzturēšanu, monitoringu un atklāto kļūdu novēršanu un uzlabojumu izstrādi.

Attīstība

Mūsu izstrādātie risinājumi atbalsta pārmaiņas un efektivitāti publiskajā sektorā un biznesā, nodrošinot centralizāciju, procesu optimizāciju un automatizāciju.

Aicinām sazināties ar mums jebkurā laikā!