logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890

Kaskādes tipa uzmeklēšana (Lookup)

sharepoint.lv > Kaskādes tipa uzmeklēšana (Lookup)

Kaskādes tipa uzmeklēšana (Lookup)

Izmantojot MS SharePoint, bieži rodas vajadzība pēc kaskādes tipa uzmeklēšanas (Lookup), t.i., divu vai vairāk līmeņu uzmeklēšanas, kur katrā nākamajā tiek piedāvātas tikai tās vērtības, kas atbilst iepriekš izvēlētajai vērtībai. Piemēram, ir trīs MS SharePoint saraksti – Valstis (Countries), Projekti (Projects) un Kontaktpersonas (Contacts).  Katram projektam ir norādīts, kurā valstī tas notiek, un katrai kontaktpersonai ir norādīts, kuros projektos šī persona ir kontaktpersona.

Kaskādes tipa uzmeklēšanā, izvēloties valsti, tiks piedāvāti tikai šīs valsts projekti un, izvēloties projektu, tiks piedāvātas tikai šī projekta kontaktpersonas.

download (11)

Konfigurēšana

Sarakstam Issues konfigurācijā tiek norādīts, ka kaskādes tipa uzmeklēšanā tiks izmantota sekojošas uzmeklēšanas:

  1. Valsts – Projekts
  2. Projekts – Kontaktpersona

download (12)

Ātrais jaunu vērtību pievienotājs uzmeklēšanas (Lookup) laukiem

Ja kādā MS SharePoint sarakstā A tiek izmantota uzmeklēšana (Lookup), tad gadījumos, kad aizpildot vērtību, atklājas, ka sarakstā B, kurš tiek izmantots uzmeklēšanai, šīs vērtības nav, tad vispirms ir jādodas uz šo sarakstu B, lai pievienotu nepieciešamos vērtību. Piemēram, aizpildot jaunu vienumu Issues sarakstā, tiek konstatēts, ka nav ievadīts atbilstošais projekts sarakstā Projects, klikšķinot uz saites „Add new item” zem Project ievades lauka, atvērsies jauna forma, kurā var ievadīt informāciju par projektu.

download (13)

 

download (14)

 

Konfigurēšana

Konfigurācijā ir jānorāda tikai vietne, kurā saraksts atrodas, saraksts un lauks, kuram tiks izmantots ātrais jaunu vērtību pievienotājs uzmeklēšanas (Lookup) laukiem.

download (15)

Date

October 23, 2015

Category

Sharepoint moduļi, Viss